En lille gruppe af FamDex brugere der har valgt at hjælpe.
Har du spørgsmål om programmet, er der nok svar at hente.

Navn: Telefon: E-mail Hjemmeside
Arne E. Sørensen 48 36 22 23    
Bente Laugesen Brodersen (Tølløse S.) 59 18 61 48 benbrod@mail.dk  
Bent Sørensen (Århus J.)

 

byoffset@post2.tele.dk http://home2.inet.tele.dk/byoffset/
Erik Bjerring (Viborg J.) 86 62 93 19 ebjerring@mail.tele.dk  
Eva Borgaard (Lyngby S.) 45 93 22 37 eva.borgaard@worldonline.dk  
Finn Hyldmar (Glostrup S.) 43 45 28 23 finnhyldmar@gmail.com  
Hans Lagoni (Aabenraa J.) 74 63 07 95 hans.lagoni@post.tele.dk  
Hans Ove Hansen (Otterup F.) 64 87 10 15 hans-ove@b-auto.dk http://www.b-auto.dk
Henrik Wolf Rasmussen (Hillerød S.) 48 24 00 69 henrik.wolf@rasmussen.mail.dk  
Ingrid Jørgensen (Gudbjerg F.) 62 25 13 82 morspeedy@jubiimail.dk  
Jan Lynge Jensen (Viby S.) 59 26 52 53 lynge42@gmail.com  
Jef Jefsen (Sønderborg J.) 74 42 72 50 jefsen@post11.tele.dk  
Jens Christian Nielsen (Odense F.) 66 17 38 20 icbureau@dsa-net.dk  
Jens Døssing (Løsning J.) 75 65 03 83 jens@doessing.eu www.doessing.eu
Karl-Heinz Hansen (Aabenraa J.) 74 62 10 87 karlheinz@hansen.mail.dk  
Leif Høgh (Skovlunde S.) 44 84 19 16 leif(hos)hogh.dk www.famdex.dk
Mogens Dan Johansen (Lyngby S.) 45 87 66 75 kirsten.mogens@johansen.dk  
Poul Agerbæk (Rødekro J.) 74 66 17 47 Anni.poul@private.dk  
Svend-Erik Warming Hansen (Egtved J.) 75 55 47 18 warming@aaganet.dk  
Sven Åge Jendresen (Aabenraa J.) 74 62 96 30 sje@tiscali.dk  
Werner Nielsen Wittekind (Holte S.) 45 41 43 15 werner@wittekind.dk  

For at blive optaget på listen, skal du:

  1. Være registreret som bruger af programmet

  2. Give tilsagn om optagelse på listen.

  3. Sende mig oplysning om:
    Telefonnummer, E-mail adresse, Hjemmeside adresse, der skal med på listen.
    (Et eller flere af de 3 punkter skal være tilstede.)